top of page

Aby bola reklama stále účinná a plnila dlhodobo svoju funkciu, je dôležitá jej pravidelná údržba, servis a čistenie. Aj pri staršej reklame nie je veľa krát dôvod k likvidácii alebo výmene, ale stačí repas. Špecializovaný servisný tým je pripravený opraviť alebo vymeniť reklamné prvky v svetelnej reklame, na ktorých sa vplyvom času objavila závada alebo sa prejavila nefunkčnosť v podobe osvetlenia, vyblednutej alebo neaktuálnej grafiky. Z technologického vybavenia sme schopný riešiť akýkoľvek problém alebo zmenu Vašej svetelnej reklamy.

Servis reklám

Tak ako všetko potrebuje svoj servis a údržbu aj svetelná reklama ju potrebuje. Naša spoločnosť ponúka pravidelné servisné prehliadky rámcovou zmluvou nami dodávaných svetelných reklám, kde vieme skontrolovať všetky dôležité časti a zákazník má mnoho ďalších výhod ako sú:

- údržby, kontrola, čistenie a opravy so zárukou
- pravidelný servis 1x ročne
- automatické predĺženie záruky na 48 mesiacov na všetky časti
- garancia opravy do 48 hodín v prípade poruchy
V takom prípade sa zákazník môže venovať prezentácii svoje spoločnosti v tom najlepšom svetle.

Repas svetelných reklám

Repas svetelnej reklamy je zvlášť vhodný tam, kde je možnosť využiť staršiu svetelnú reklamu a nie je potrebná celková výmena všetkých častí a konštrukcií. Veľa krát sa zákazník stretáva s problémom, že nesvieti časť svetelného panelu, alebo 3D nápisu kde je použitá staršia technológia osvetlenia

trubicami, alebo má poškodené predné plexisklo, neaktuálnu grafiku, poprípade starý vyťahaný lak slnkom. Zákazník nechce investovať do novej reklamy, ale chce aby aj staršia reklama plnila znovu účel ktorý má plniť a prezentovala. V takom prípade vieme urobiť finančnú analýzu repasu, kde použijeme najnovšie technológie pre osvetlenie s použitím LED, ale aj nového čela reklamného zariadenia s polepom, prípadne novým nástrekom. 
Hlavnou výhodou tohto spôsobu je využitie základných konštrukcií, ktorý šetrí Vaše financie.

Frézovanie

Frézovanie slúži na výrobu rôznorodých produktov. Naša fréza je veľmi profesionálny a kvalitný nástroj. Dokáže pracovať s presnosťou 0,003 mm, takže frézovanie je veľmi presné. Pre našich zákazníkov ponúkame CNC - frézovanie kde môžu byť frézované rôzne druhy materiálov od dreva, polystyrénu, styroduru, plexiskla, plastov, hliníkových a mosadzných plechov.

.

Gravírovanie

a pieskovanie

Gravírovanie na CNC fréze je rytie do materiálu, ktoré keď spojíte fantáziu a kvalitný podkladový materiál aj z obyčajného predmetu dokážete urobiť nádherný výrobok. Naším cieľom je vždy dokonalý detail a vysoká trvanlivosť našich výrobkov. Gravírovaním získate veľmi trvanlivý produkt, ktorý bude pre

dlhé obdobie bez náročnosti na údržbu plniť svoj účel. Dokážeme gravírovať firemné tabule, spomienkové tabule, rôzne štítky z rôznych materiálov.

Pieskovanie je štýlové, elegantné prevedenie pre Vašu firemnú alebo informačnú tabuľu. Používajú sa materiály ako tvrdené sklo, nerezový leštený plech. Aj najkvalitnejšie imitácie pieskovej fólie sa začnú odlepovať či už časom alebo vandalmi, ale pieskované časti zostanú na vždy. Pri použití UV stabilných lakov a farieb, viem dať tabuli ešte väčšiu životnosť a osobitnosť.

Opracovanie a práce s plexisklom

Plexisklo ako materiál neodmysliteľne patrí k výrobe reklamy či už svetelnej, alebo nesvetelnej. Ale plexisklo má omnoho väčší rozsah použitia či už v priemysle, obchode alebo v domácnostiach. Tabule z plexiskla formátujeme na mieru podľa priania zákazníka. Pri čírom plexiskle,

je možnosť leštenia hrany plameňom, alebo zabrúsenie hrán pre bezpečnosť voči porezaniu. Rezanie rôznych tvarov, alebo nápisov realizujeme pomocou frézovania na CNC fréze, alebo za použitia laseru.
Ohýbanie plexiskla zabezpečujeme na ohýbačke plexiskla s pracovnou dĺžkou 2000mm. Dokážeme vyrobiť rôzne plexi stojany, krabice a samozrejme 3D písmená.

Zámočnícke

a klampiarske práce

Naša spoločnosť poskytuje zámočnícke a klampiarske práce. Medzi ktoré patrí zváranie hliníkových a oceľových konštrukcií, krátenie a ohýbanie profilov, plechov, skružovanie.

.

Zváranie hliníka, ocele 

a nereze

Zváranie je komplexná záležitosť a budeme radi ak využijete naše skúsenosti aj v odbore zvárania. Všetky materiály si vyžadujú rôzne technológie zvárania. My Vám ponúkame základný prehľad našich zváracích metód.

- Hliník a oceľ zvárame metódou MIG pulz 
- Nerez zvárame metódou TIG.

Metóda zvárania MIG pulz je rýchlejšia a zaručuje vynikajúce spojenie dvoch materiálov. Rýchlosť a kvalita je najmä u konštrukcií kde v konečnom výsledku výrazne zlacňuje konečný produkt. Hliníkové plechy a profily zvárame už od hrúbky steny 1mm.

Pre metódu zvárania TIG sa často používa prídavný materiál rovnakého alebo veľmi podobného zloženia, ako má základný materiál. Zvárať je možné aj bez prídavného materiálu. Táto metóda zvárania zaručuje 100% zhodu zváraného kovu a základného materiálu. Zvárať touto metódou je možné aj veľmi tenké materiály a to z dôvodu použitia malých prúdov.

SLEDUJTE NÁS

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok - Piatok
07:00-15:45

KONTAKT

Prevádzka:

Neon OKAVER - svetelné reklamy, s.r.o.

Kovarce 12, 95615 Kovarce, Slovensko

Telefón:

E-mail:

00421 385 316 165

00421 911 149 775

Mobil:

CENOVÁ PONUKA

GRAFICKÉ NÁVRHY

KUTŇANSKÝ OTO

E-mail:

00421 915 815 498

Mobil:

CENOVÁ PONUKA

GRAFICKÉ NÁVRHY

KUTŇANSKÝ PATRIK

E-mail:

KUTŇANSKÝ OTO st.

KONATEĽ

Mobil:

00421 905 659 304

E-mail:

NÁJDETE NÁS

bottom of page