top of page

NEÓN - to bol hlavný produkt pri myšlienke založiť si vlastnú firmu na výrobu svetelných reklám zakladateľa a majiteľa Ota Kutňanského st., ktorú v roku 1992 aj zrealizoval. Začali sa dostavovať prvé úspechy a firma sa postupne rozrastala priestorovo, technologicky s kvalifikovanými pracovníkmi. V priebehu vývoja firmy sa postupne do výroby začlenili aj synovia s manželkou a začala vznikať rodinná firma. V roku 2008 sa firma zmenila na spoločnosť s ručením obmedzeným a zaradila medzi stabilné, spoľahlivé firmy pre výrobu svetelnej reklamy na slovenskom ale aj zahraničnom trhu.

Naša spoločnosť sídli v Kovarciach okr.Topoľčany, kde ponúkame v našich priestoroch plný výrobný servis od návrhu až po samotnú realizáciu svetelnej reklamy. Vlastníme kompletné strojové vybavenie, ktoré nám umožňuje výrobu, vývoj nových svetelných reklám atypických tvarov a rozmerov tak, aby spĺňali najvyššie nároky zákazníkov na kvalitu a design. Pri výbere materiálov starostlivo vyberáme dodávateľov, pri ktorých môžeme garantovať kvalitu a dlhú životnosť. Pri výbere osvetlenia reklám kladieme dôraz na modernú technológiu na báze LED , a to ako vo svetelných reklamách, tak aj pri osvetleniach interiérov a exteriérov. Dnes aj vďaka RGB - LED prvkom s plnou ovládateľnosťou farebnej škály pomocou DMX kontrolerov vieme ponúknuť novú úroveň vizuálneho farebného vnímania. Sme výrobcami klasických tvarvaných neónových trubíc, kde jeho výroba bola takmer naplno nahradená LED technológiou. Prečo takmer? Pretože neón na povrchu nevytvára bodové zobrazenie ako LED pri svietení. Pri LED nemôžeme dosiahnuť efektu žiarenia neónovej trubice. Preto nápisy z neónových trubíc sú pohľadovo stále atraktívne a vyhľadávané pri použití na povrchu reklám alebo 3D nápisov. Takto sa prezentujú firmy, ktoré chcú byť viditeľné alebo majú interiér zariadený v štýle RETRO a tam neónové trubice neodmysliteľne patria.

Veľkým bohatstvom firmy je kolektív skúsených pracovníkov, ktorý vždy zvládli aj tie najnáročnejšie priania našich zákazníkov. Vďaka našim skúsenostiam Vám vieme odborne navrhnúť a ponúknuť reklamný či designový prvok, ktorý naplní Vaše požiadavky. Naším hlavným krédom je vysoká kvalita a splnenie všetkých prianí zákazníkov od návrhu cez projekciu, výrobu, montáž a servis.

SLEDUJTE NÁS

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok - Piatok
07:00-15:45

KONTAKT

Prevádzka:

Neon OKAVER - svetelné reklamy, s.r.o.

Kovarce 12, 95615 Kovarce, Slovensko

Telefón:

E-mail:

00421 385 316 165

00421 911 149 775

Mobil:

CENOVÁ PONUKA

GRAFICKÉ NÁVRHY

KUTŇANSKÝ OTO

E-mail:

00421 915 815 498

Mobil:

CENOVÁ PONUKA

GRAFICKÉ NÁVRHY

KUTŇANSKÝ PATRIK

E-mail:

KUTŇANSKÝ OTO st.

KONATEĽ

Mobil:

E-mail:

00421 905 659 304

NÁJDETE NÁS

bottom of page