top of page

Dodacie podmienky:

Prostredníctvom internetového obchodu www.okaver.sk sú predávané produkty. Pri každom produkte je predajca jednoznačne identifikovaný a tento predajca zároveň produkt zasiela kupujúcemu, alebo si ho zákazník vyzdvihne na prevádzke. 

Ak sú produkty zasielané na dobierku alebo doporučene, k zásielke je priložená faktúra. Ak si vyberiete úhradu bankovým prevodom, najskôr Vám zašleme platobné inštrukcie, tovar zasielame doporučene po obdržaní platby ak nie je dohodnuté inak.

 

Kuriérska služba DPD:

pri objednávke niektorých produktov je si možnosť zvoliť prepravcu DPD v cene 10,5 €, - s DPH

1) Tovar bude kupujúcemu dodaný prostredníctvom dopravnej služby, ktorého si kupujúci zvolí v rámci svojej objednávky. Tovar bude kupujúcemu doručený najneskôr do 5 pracovných dní od uzatvorenia kúpnej zmluvy. Zásielka bude obsahovať objednaný tovar a predajný doklad.

2) Cena za dodanie tovaru objednaného v rámci jednej objednávky je nezávislá na počte objednaných kusov.

3) Kupujúci súhlasí s tým, aby predávajúci poskytol vybranému dopravnému partnerovi údaje týkajúce sa kupujúceho, a to v rozsahu, ktorý je nevyhnutný pre riadne dodanie tovaru.

4) Predávajúci tovar pred jeho odoslaním na svoje náklady zabalí a označí spôsobom dohodnutým v kúpnej zmluve, poprípade spôsobom obvyklým, odpovedajúcim dohodnutému spôsobu dodania a užívania.

5) Kupujúci je si povinný pri preberaní zásielky skontrolovať obsah zásielky podľa predajného dokladu a oblednávky. V prípade ak je obal tovaru poškodený alebo chýba nejaká súčasť, je potrebné to zapísať do preberacieho protokolu kuriérskemu dopravcovi a ihneď kontaktovať predajcu na e-mail: info@okaver.sk, 00421 5 38 316 165. Inak nemusí byť tovar prijatý na reklamáciu.

6) Kupujúci zodpovedá predávajúcemu za finančné škody t.j. náklady spojené z prípravou a zaslaním tovaru, spôsobené neprevzatím tovaru prip. spôsobené nesprávne alebo zavádzajúco vyplnenými osobnými údajmi. Predávajúci si v prípade takejto škody vyhradzuje právo požadovať od kupujúceho pokutu vo výške 4,00 €. Výzva na zaplatenie tejto pokuty bude zaslaná zákazníkovi emailom po prijatí zásielky späť na sklad. V prípade ak zákazník nezaplatí túto pokutu bude mu odobraná výhoda skupinových zliav a bonusov a tiež mu môže byť odobraná možnosť zaslania objednaného tovaru na dobierku. 

SLEDUJTE NÁS

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok - Piatok
07:00-15:45

KONTAKT

Prevádzka:

Neon OKAVER - svetelné reklamy, s.r.o.

Kovarce 12, 95615 Kovarce, Slovensko

Telefón:

E-mail:

00421 385 316 165

00421 911 149 775

Mobil:

CENOVÁ PONUKA

GRAFICKÉ NÁVRHY

KUTŇANSKÝ OTO

E-mail:

00421 915 815 498

Mobil:

CENOVÁ PONUKA

GRAFICKÉ NÁVRHY

KUTŇANSKÝ PATRIK

E-mail:

KUTŇANSKÝ OTO st.

KONATEĽ

Mobil:

00421 905 659 304

E-mail:

NÁJDETE NÁS

bottom of page